İTU Çalıştayı ve KSK Yıllık Değerlendirme Toplantısı

İTU Çalıştayı ve KSK Yıllık Değerlendirme Toplantısı

İyi Tarım Uygulamaları Çalıştayı ve İyi Tarım Uygulamaları Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşları Yıllık Değerlendirme Toplantısı 14-16 Mart 2018 tarihleri arasında "T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Daire Başkanlığı" ve Derneğimiz işbirliği ile İzmir'de düzenlenecektir.

14-15 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan çalıştayda grup sertifikasyonu, İTU sertifikalı ürünlerin pazarlanması konularında yaşanan sorunlar, çözüm yolları ve İTU kontrol ve sertifikasyonunun kademeli bir modelle uygulanabilirliği konusunda çalışma yapılacaktır. Çalıştayın ardından 16 Mart 2018 tarihinde Bakanlık ve kontrol ve sertifikasyon kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile İyi Tarım Uygulamaları Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapılacaktır. 

Tüm organizasyon İzmir'de Çeşme Ilıca Otel'de gerçekleştirilecek olup detay program aşağıda sunulmuştur.

Çalıştay ile ilgili başvurular ve süreç, derneğimiz tarafından yetkilendirilen CLAROS TOUR tarafından sürdürülmektedir. Bu kapsamda başvurular için gerekli Çalıştay Kayıt Formu'na ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Copyrigt © 2017 KSKDER.ORG ®